Działka usługowa Legnica
Legnica Pokaż na mapie ›
Dodane: Sobota, 02 Maj, 2026 19:11
450 000 zł
229 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:1969 m2
- Rodzaj działki:Usługowa
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 450 000 zł / 229 zł/m2
Opis oferty
SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆDZIAŁKA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA | LEGNICA | 1969 m²
Kategoria: działka przemysłowo-usługowa
Lokalizacja: Legnica
Powierzchnia: 1969 m²
Rodzaj własności: użytkowanie wieczyste
Przeznaczenie w MPZP: 2PU - tereny produkcyjno-usługowe
NAJWIĘKSZE ZALETY!
atrakcyjne położenie w granicach miasta,
przeznaczenie pod działalność produkcyjno-usługową,
działka niezabudowana,
częściowo utwardzony teren,
dogodny kształt pod zabudowę,
szerokość ok. 32 m i długość ok. 58 m,
dojazd asfaltowy, bezpośrednio przed działką teren utwardzony,
dobra propozycja pod siedzibę firmy, magazyn, warsztat, zaplecze usługowe lub lekką produkcję.
OPIS
Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1969 m² , położona w Legnicy, w dobrze skomunikowanej części miasta.
Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jej przeznaczenie jako 2PU - tereny produkcyjno-usługowe . Daje to szerokie możliwości wykorzystania terenu pod działalność gospodarczą, usługi, magazynowanie, zaplecze techniczne lub lekką produkcję.
Działka jest niezabudowana, częściowo utwardzona. Jej regularny kształt oraz przybliżone wymiary — ok. 32 m szerokości i ok. 58 m długości — ułatwiają planowanie przyszłej zabudowy oraz organizację placu manewrowego, miejsc postojowych lub zaplecza firmy.
Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą asfaltową, a bezpośrednio przed działką znajduje się utwardzony dojazd.
To dobra propozycja dla przedsiębiorcy szukającego terenu inwestycyjnego w granicach Legnicy, z przeznaczeniem pozwalającym na prowadzenie działalności produkcyjnej, usługowej lub magazynowej.