Pracownik do przeprowadzek - praca dorywcza

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 10 Sierpień, 2020  11:27
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Agencja Pracy Tymczasowej MR Job

Szukasz pracy u zaufanego pracodawcy? Chcesz stabilne warunki zatrudnienia i dodatkowe korzyści? Trafiłeś doskonale! MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec świadcząc usługi HR.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) w związku ze zmianą siedziby poszukuje osoby :

PRACOWNIK DO PRZEPROWADZEK
Praca dorywcza
Praca w centrum Legnicy

Opis stanowiska:
- pomoc przy przeprowadzce
- przenoszenie mebli / kartonów
- pomoc przy noszeniu i pakowaniu

Od kandydatów oczekujemy:
- umiejętność organizacji pracy
- dyspozycyjność
- sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- umowę zlecenie
- przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres @ w tytule maila prosimy o wpisanie PDP/LEG/2019.

ZADZWOŃ +48 698 - pokaż numer telefonu -

Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej stronie http://www.mrjob.pl/

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Legnica
MR Job
Na Lento.pl od 12 mar 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia Wyślij email znajomemu